چرخه رشد و افول فناوری دیجیتال ارتباطات 2018

با استفاده از مدل چرخه شبیه سازی شده توسط شرکت تحلیل گر، گارتنر، من توسعه یافته آنچه که من نامیده شده است، چرخه ارتباطات دیجیتال ارتباطات. 

این هدف به نمایش گذاشتن فن آوری هایی که در ارتباطات هستند بیشتر از این است و هر کدام از آنها در منحنی پذیرش است. 

این شامل تکنولوژی، ابزار و سیستم عامل های نوظهور در ارتباطات دیجیتال و مکان فعلی آنها در اکوسیستم است. 

استفاده از فناوری ارتباطات اغلب سیکل است. امروزه کار ممکن است سال آینده کار نکند و بالعکس. به عبارت دیگر، آن را در وضعیت ثابت از شار است. 

دوره ارتباطات دیجیتال ارتباطی هیچ ارتباطی با Gartner Inc ندارد و هیچ ارتباطی با شرکت ندارم. مدل چرخه تحریک شده صرفا برای اهداف تصویرسازی استفاده شده است. 

Caveat: این یک منطقه بسیار ذهنی است و نرخ پذیرش متفاوت است بسته به صنعت و شرکت. من هیچ ادعایی در مورد دقت آن ندارم. 

شما می توانید نمودار زیر را پیدا کنید و در زیر آن تفسیر کوتاه من در مورد هر یک است. هر گونه بازخورد، خوب و عقب، قدردانی می شود.

AI, AR and VR: آگهی های تبلیغاتی ساختمان هستند، اما آنها فناوری هایی هستند که به سختی در حال استفاده هستند.
Chatbots: فقط در حال حاضر ما شروع به درک چگونگی کمک به ما برای برقراری ارتباط.
Amazon Echo: جستجوی صوتی انتظار می رود اما هنوز راهی برای رفتن وجود دارد.
Messenger and Whatsapp: هر دو متعلق به فیس بوک و به طور کلی استفاده شده توسط میلیاردها، اما در یک زمینه ارتباطات کسب و کار استفاده از آنها نسبتا ناشناخته است.
Push Notifications: هر وب سایت ای که در این روزها (از جمله این) می نشینید از آنها استفاده می کند و در حال حاضر آنها جدید و رمان است اما مردم از آنها خسته می شوند.
Influencer Marketing: سر و صدا در اطراف بازاریابی اثرگذار بزرگ است، اما در حال حاضر ما شروع به دیدن علائم جعلی نفوذ و پیامدهای اخلاقی از چگونگی مارک ها باید با سازندگان محتوا کار می کنند.
Custom Audiences: یکی از دقیق ترین شیوه های هدفمند کردن افراد صحیح از طریق تبلیغات، اما چه مدت قبل از اینکه کاربران از آنها خسته شوند؟
Live Video: فیس بوک آن را به سختی فشار می دهد و هر زمانی که یکی از دوستانتان به زندگی شما می آید، به شما اطلاع می دهد.  مشکل این است که شرایط محدودی وجود دارد که ویدئو زنده بهتر از پیش ضبط شده است.
Growth Hacking: 'هکرها رشد بازاریابان جدید هستند' برخی اعلام می کنند و در حالی که آنها دارای مهارت های فنی و داده ای است که بیشتر مردم comms را به شرمندگی، اغلب از تجربه متخصصان comms چاشنی.
Social Video: چند سال پیش، مارک زوکربرگ گفت که بیشتر فیس بوک در آینده ویدیو خواهد بود.  حرکت های اخیر توسط شرکت نشان می دهد در غیر این صورت و در حالی که ویدئو بزرگ است، مصرف کنندگان هنوز هم با استفاده از انواع دیگر ارتباط مانند خواندن لذت بردن از.
Facebook Groups: فیس بوک به طور فعال مردم را تشویق می کند تا جوامع خود را با استفاده از گروه های داخل پلتفرم ایجاد کنند. چه اتفاقی می افتد وقتی که آنها شروع به اتهام دارندگان گروه برای رسیدن به جامعه که زمان و تلاش خود را صرف ساخت و ساز کرده اند؟  ما پیش از این با صفحات فیس بوک بوده ایم.
Paid Social: فیس بوک در سال گذشته از موجودی آگهی استفاده کرد که تنها به معنای یک چیز است.  قیمت ها افزایش خواهد یافت و انتظار می رود در آینده بیشتر به آن پرداخت.
Instagram: عزیزم از رسانه های اجتماعی از سال 2016 و محل مورد نظر اگر شما می خواهید به عنوان یک رسانه تاثیرگذار رسانه ای باشد، اما برای چه مدت؟ هجوم نفوذ کنندگان جعلی و بدترین سکوی اجتماعی برای جوانان و مسائل بهداشت روانی.  چه چیزی احتمالا می تواند اشتباه برود؟
Ephemeral Content: یکی از مزایای ایجاد محتوا برای رسانه های اجتماعی این است که می تواند 'همیشه سبز' باشد به این معنا که می توان آن را دوباره و دوباره استفاده کرد.  ایجاد محتوا برای داستان های اینستاگرام یا اسنپ چت می تواند ساعت ها طول بکشد که در طی یک روز منجر به ROI مشکوک می شود.
 Community Management: افراد ممکن است کمی ترس از نام تجاری در توییتر و در حالی که خدمات مشتری در اجتماعی برای برخی از شرکت ها می تواند ما می گویند همان برای مدیریت جامعه حیاتی است؟
YouTube: جامعه یوونتوسی با سازندگان A-lister آشنا شده است که برای ایجاد ویدیوهای بحث انگیز و دیگر YouTubers که زمانی از سایت درآمد کسب کرده بودند، در حال از دست دادن است.  آینده ی دراز مدت برای یوتیلی روشن است، اما یک مسیر کوتاه و کوتاه در پیش رو وجود دارد.
Content Automation: محتوای پوسته پوسته شدن سخت است و به ویژه در محیطی که مردم می خواهند شخصی تر شوند.  اتوماسیون محتوا مفید است، اما دارای نقص های آن است و ما شروع به دیدن آن هستیم.
Podcasts: ما در دوره دوم پادکست قرار داریم (اولین کسی که در وسط noughties است) و هر کس آنها را ایجاد و در آن مشکل دروغ است.  بیش از حد اشباع نمایش های پادکست و شنوندگان کافی نیست.
Viral Content: 'رفتن ویروسی' در این دوران پس از کلیک کردن سخت تر است؛ جایی که شبکه های اجتماعی ترجیح می دهند شما را در سیستم عامل خود بماند تا به ترک و رفتن به سایت شخصی دیگر.
Snapchat: از زمانی که Instagram Snapchat را کپی کرد، کاربران آن را تکان دادند.  این یک روند است که به نظر می رسد مجموعه ای به ادامه و هنوز مشخص نیست که آیا Snapchat در بلند مدت زنده ماندن.
Social Analytics: گزارش به منظور گزارش در شرکت هایی که قادر به واکنش سریع به داده ها نیست، یک روش بی اثر برای استفاده از زمان است.
Influencer Relations: بازاریابی اثرگذار به عنوان (پرداخت شده) رو به رشد (به دست آمده) روابط انفجاری خواهد افتاد. چرا؟  از آنجا که نفوذگران متوجه خواهند شد که می توانند هزینه های سرپایی خنثی خود را برای کار خود بپردازند.
Facebook Pages : هنگامی که میزان آلودگی به صفر رسید، برخی از صاحبان صفحه ها ارزش صفحه خود را مورد سوال قرار می دهند.  انتظار می رود سازمان های کمتر از همه متمرکز بر صفحه فیس بوک خود.
Email Newsletter: نرخ باز در خبرنامه ها بی رحم است و نرخ کلیک حتی بدتر است.  ایمیل های زیادی وجود دارد که پرواز می کنند و زمان کافی برای خواندن آنها نیست.
Content Marketing: افراد با محتوای خسته می شوند و بعلاوه برخی از بازاریابان محتوا سؤال می کنند که تا چه اندازه بر روی کارهایشان تاثیر می گذارد
  Google+: آیا هنوز ادامه دارد؟
Politics in social : با توجه به رویدادهای اخیر، مردم در خدمت تغذیه با سیاست هستند و به طور کامل تنظیم می شوند.  انتظار می رود کسانی که می خواهند در بحث سیاسی شرکت کنند، این کار را در فضاهای و سیستم عامل هایی انجام می دهند که مناسب تر است.

Twitter: این در سالهای اخیر خشنی بوده است، اما توییتر به نظر میرسد که با سهم اول خود سودآور و ویژگیهای جدید مانند محدودیت 280 کاراکتر که به نظر میرسد کاربران آن را دوست دارند. 

Dissemination of Factual News: خبر جعلی در ماه های اخیر در اطراف ما بوده است و اینکه آیا شما به رئیس جمهور ایالات متحده اعتقاد دارید یا خیر، تعریف ما از آنچه جعلی است و چه چیزی غالبا بر اساس اعتقادات پیش بینی شده ما است. 

Native Advertising: زمانی که به عنوان نجات دهنده تبلیغات شناخته شد تا زمانی که مردم متوجه شدند که مقیاس پذیر نیست. اما زمانی که یک نام تجاری می تواند بخشی از داستان باشد، هنوز یک راه قدرتمند برای تبلیغ است. 

SEO: SEOیک بازی دراز مدت است و در سال های اخیر صندلی عقب را به رسانه های اجتماعی مورد علاقه و فوری تر گرفته است. این شروع به تغییر است با این حال به عنوان متخصصان ارتباطات درک می کنند که SEO خوب می تواند سالها بر خلاف اجتماعی که سریع است، ادامه یابد. 

Webinars: به مرگ آنها پایان یافته است، اما در حال حاضر به طور واقعی به عنوان تکنولوژی پیشرفت می کند و تاکید بیشتر بر روی محتوا قرار می گیرد. 

ROI of Social: یکبار دیگر، همه چیز در مورد معیارهای حیرت انگیز، مانند پیروی و شمارش هواداران بود. این تغییر با توجه به تمرکز کامل بر اهداف کسب و کار، به عنوان باید باشد. 

LinkedIn: برای اکثر مردم LinkedIn چیزی بیش از یک رزومه آنلاین شکوهمند نبود. در حال حاضر، با این حال، این یک پلت فرم شبکه قدرتمند (و تنها) است که می تواند شما را به یک شغل جدید هدایت کند و با چند کلیک، شما را با مشتریان و تامین کنندگان جدید مرتبط سازد. 

سیم: آیا می خواهید اطمینان دهید که مطبوعات خود را به تمام رسانه های آنلاین مربوطه ارسال می شود؟ از سیم استفاده کن 

Corporate blogging: در عصر زمانی که شبکه های اجتماعی می آیند و بر می گردند، وبلاگ نویسی زمان آزمون را سپری کرده است. اگر امروز بلاگ شرکتی را شروع میکنید متوجه میشوید که هنوز ده سال است که هنوز هم می تواند باشد. آیا می توانید همین را در مورد هر شبکه اجتماعی بگویید؟ 

Mobile: ما در جهان اول تلفن همراه زندگی می کنیم. همه چیزهایی که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم باید از دیدگاه تلفن همراه اول و مهم تر در نظر گرفته شود. بیشتر در B2C، اما به طور فزاینده در B2B نیز.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد