ارسال پست و خبر به صورت خودکار در کانال یا گروه تلگرام

ارسال اتوماتیک مطالب به  تلگرام

اگر صاحب کانال یا گروهی هستید که اعضای زیادی دارد و یا در نظر دارید که کانالی را برای هدفی خاص ایجاد کنید ولی زمانی برای پیدا کردن محتوا و درج آن در کانال ندارید این مطلب به کار شما می آید:

ابتدا نگاهی به این کانال بیاندازید

کانال رسمی نارون خبر

همانطوری که مشاهده میکنید بیش از 3000 پست (تا تاریخ 1396/05/02) در این کانال ثبت گردیده است این تعداد پست تنها در مدت کمتر از 1 ماه در این کانال تازه تاسیس درج شده است.

روش کار چگونه است ؟

به سادگی با استفاده از کد های API که تلگرام در اختیار عموم قرار داده است می توانید این کار را انجام دهید و تنها کمی دانش برنامه نویسی چاشنی کار است

منابع کجا هستند ؟

اطلاعات ثبت شده از چند منبع مختلف مانند اخبار روزنامه ایران و وبلاگ اخبار فناوری و تکنولوژی دیجیاتو جمع آوری میشود و در نهایت املاک عکسدار ثبت شده توسط کاربران در سایت مسکن نارون نیز پس از تائید در این کانال درج میشوند.

اما چگونه ؟

نرم افزار نوشته شده در ورای یک صفحه اینترنتی زنده (پر بازدید) قرار گرفته است که پس از هربازدید در سه دسته اشاره شده بررسی میکند و در صورت وجود مطلب جدید توسط API Telegram آنرا در کانال پست میکند.

پیام آخر

در صورتی که برنامه نویس هستید و برای انجام اینکار سوال دارید در این بخش سوال خود را مطرح کنید.

در صورتی که دانش برنامه نویسی ندارید و تصمیم ارسال اخبار و شاید اطلاعات کسب و کار خود به صورت خودکار را در کانال و یاگروه را دارید از طریق ID زیر در تلگرام با من در تماس باشید

تگرام مدیریت : haririan_ali

 

نظرات (1) -

بازدید کننده 08/01/2017 05:48:46 ب.ظ

شسیبسشی
شسیبشسیب
ش
سیبشسبی

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد