جایگاه BPMS در hype cycle

'چرخه تکامل' ابزار گرافیکی است که توسط محققان گارتنر مورد استفاده قرار می گیرد تا بلوغ و پذیرش تکنولوژی را در زمینه های مختلف فناوری نشان دهد. 
هر تکنولوژی جدید از طریق 'چرخه پروتکل ارتباطی' می رود، که تکامل مشخصی از علاقه و انتظارات بازار در طول زمان است.

چرخه تکامل فناوری BPM در سال 2014 چگونه بوده است؟ 

در این سال، Gartner تکنیک های BPM را ، با استفاده از چرخه Hype برای ارائه بینش وسیعتر و پیش بینی آینده این تکنیک بررسی کرد

از تجزیه و تحلیل به نظر می رسد که رشته های BPM و استانداردها در حال حاضر به خوبی شناخته شده و توسط شرکت (رسیدن به 'Plateau بهره وری') به تصویب رسید و تبدیل شدن به جریان اصلی (در سراسر جهان شناخته شده و استفاده می شود سازمان های سراسر جهان). منحنی فوقانی، به نام اوج انتظارات، نشان می دهد که کنجکاوی زیادی در مورد موضوعاتی مانند 'پیشرفته تجزیه و تحلیل فرآیند کسب و کار' و 'BPM برای خدمات و پشتیبانی مشتری' با بسیاری از انتظارات مربوطه وجود دارد.

WebRatio کجاست؟ 
WebRatio بر تکامل پلتفرم WebRatio متمرکز شده است. ما یک نسخه ابر را ایجاد کرده ایم که گارتنر آن را تجزیه و تحلیل کرده و به عنوان یک راه حل 'bpmPaaS' و 'middleware به عنوان یک سرویس' شناخته شده است. سیستم عامل bpmPaaS برای ساخت، اجرا، مدیریت و بهبود فرآیندهای کسب و کار و نیز توسعه برنامه های انعطاف پذیر استفاده می شود که می تواند برای پردازش تغییرات و نیازهای بازار در یک زمان بسیار کوتاه، سازگار باشد.

از دیدگاه گارتنر، در 12 ماه گذشته، علاقه به bpmPaaS مطابق با 'بالاترین انتظارات متفاوتی' مطرح شد و تبدیل به یک تکنولوژی اصلی اولیه شد که در حال تبدیل به استفاده ثابت از سوی شرکت ها است (نگاه کنید به شکل 2). 

Gartner همچنین بیان می کند که مزایای استفاده از bpmPaaS بسیار زیاد است و bpmPaaS اکنون 20 تا 50 درصد از مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرد. گارتنر پیش بینی می کند که راه حل های bpmPaaS به مدت 5 سال به سطح تولید پایدار خود (Plateau Productivity) و حداکثر انتشار (تبدیل شدن به جریان اصلی) برسد.

هنگامی که از bpmPaaS استفاده می کنید، و تاثیرات تجاری چه تاثیری دارد؟ 

به گفته میشل کانترا، تحلیلگر و پژوهشگر گارتنر، سازمانها می توانند bpmPaaS را بهپیاده سازی پروژه های آزمایشی که از راه حل موضعی آغاز می شوند، اتخاذ کنند. 

توسعه و تست محیط برای صرفه جویی در هزینه های سرمایه در نرم افزار و سخت افزار؛ 

تقاضای غیرقابل پیش بینی با گزینه های استقرار کششی (شما می توانید در هر زمان مستقر کنید و فضای موجود برای برنامه می تواند بسته به درخواست افزایش یا کاهش یابد)؛ 

به سرعت برنامه های انعطاف پذیر جدیدی را برای تمایز، نوآوری یا گسترش سیستم ها و خدمات خود بکشید؛ 

ارائه یک پلتفرم توسعه آسان برای استفاده برای فناوری اطلاعات و یا حتی غیر فناوری اطلاعات افرادی که می خواهند زندگی خود را به ایده های خود در مورد ساخت برنامه های کاربردی وب و موبایل. 

از نقطه نظر تجاری، bpmPaaS سرعت توسعه راه حل را افزایش می دهد، به شرکت ها کمک می کند دوباره و دیجیتال کردن فرآیندهای دستی قبلی. این، به طور تصادفی، وعده Platform WebRatio است.

امکان ارسال نظر برای این موضوع وجود ندارد